Pedro Almodóvar

Pedro Almodóvar Caballero

8,1
4 879 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Pedro Almodóvar

Być może przyjdzie to z czasem, być może nigdy...

nomercy1410

może dlatego, że trafiłaś na kompletne wypalenie tego reżysera. przecież on od kilkunastu lat tzn. od czasu filmu "Porozmawiaj z nią" nie nakręcił żadnego znaczącego filmu. ma swoją sektę wyznawców, którzy cmokali, słusznie, gdy był awangardowy i świeży intelektualnie i którzy dalej cmokają gdy jest wtórny, męczący i beż pomysłu na dobre kino.

pessoaa

Całkiem mozliwe. Faktycznie swoją przygodę z Almodovarem zaczęłam od "Porozmawiaj z nią" a potem postanowiłam sprawdzać resztę.

nomercy1410

Polecam najnowszy film " Ból i blask".

krupastas

Nowy film jest właśnie taki, jak napisał pessoaa - "wtórny, męczący i beż pomysłu".

metdudek

Kwestia gustu. Ile osób, tyle opinii.

nomercy1410

Nie ma co nadmiernie rozdzierac szat że coś się nie podoba a przecież to taki wielki reżyser..grunt to oglądać co sprawia przyjemność a czasem przyjdzie taki monent że na taki czy inny film spojrzy się laskawiej taki dzien wieczór nastrój itp ja nieznosze tych wydumanych recencji polonistów krytyków pozdrawiam

DreamTheater

W zupełności się zgadzam !
Jeśli chodzi o mnie to po ośmiu latach jestem w tym samym miejscu - nadal brak zachwytu :)

nomercy1410

Skoro nic się nie zmieniło po tylu latach widać tak miało być. A najważniejsze że jesteś i sobie żyjesz, gdziekolwiek tam chodzisz po świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones