Pedro Almodóvar

Pedro Almodóvar Caballero

8,1
4 893 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Pedro Almodóvar

mam prośbę. wczoraj przypomniałam mi się scena z filmu i jestem niemalże pewna, że to któryś z filmów almodovara.

aczkolwiek nie jestem pewna, bo niektóre z nich widziała wieleeee lat temu. dodatkowo mam okropnie słabą pamięć... ale do rzeczy: przychodzi wnuczek (?) do babci (?) i prosi ją o pomoc przy pracy domowej. dzieła literackie trzeba przypasować do epok. i ta babcia wszystko robi źle, Antygona to według niej odrodzenie itd.

czy to z filmu almodovara? jeśli tak, to który?

Dziękuję za pomoc!

EffervescingElephant

co prawda część filmów Almodovara widziałam dobre kilka lat temu i dobrze ich nie pamiętam, ale takiej sceny w ogóle sobie nie przypominam i nie wiem, w jakim filmie mogłaby się zawierać (a widziałam wszystkie tego reżysera), więc obstawiam, że to jednak nie Almo

ja_tu_tylko_sprzatam

i to jest bardzo możliwe.. miałam maleńkie wrażenie, że to Almodovar (co prawda nie mogłam sobie przypomnieć z historii z dzieckiem i babcią, ale moja pamięć bywa f a t a l n a). dziękuję bardzo :-) będę szukać dalej!

EffervescingElephant

"Czym sobie na to wszystko zasłużyłam?" o ile mnie pamięć nie myli ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones